Competitie

april 2019

zaterdag 6 april 2019
zondag 7 april 2019
dinsdag 9 april 2019
donderdag 11 april 2019
vrijdag 12 april 2019
zaterdag 13 april 2019
zondag 14 april 2019
dinsdag 16 april 2019
donderdag 18 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 7Stand
09:00LOON OP ZAND 2-ULICOTEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
09:00LOON OP ZAND 1-DE WARANDE 1Kunstgras
vrijdag 19 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
13:00LOON OP ZAND 1-RIEL 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 26Stand
18:30LOON OP ZAND 2-ALPHEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
18:30LOON OP ZAND 2-DE RAUWBRAKEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
18:30LOON OP ZAND 3-BERKEL-ENSCHOT 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
18:30LOON OP ZAND 1-MARKANT 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 11Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 6-LOON OP ZAND 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 9Stand
19:00ASMUNT 7-LOON OP ZAND 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 24Stand
19:00DE BLAAK 1-LOON OP ZAND 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
19:00BIJSTERVELDEN 1-LOON OP ZAND 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 14Stand
19:00BERKEL-ENSCHOT 3-LOON OP ZAND 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 10Stand
19:00TETERINGEN 4-LOON OP ZAND 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 11Stand
19:00CASH 3-LOON OP ZAND 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 50Stand
19:30LOON OP ZAND 1-BIJSTERVELDEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 9Stand
19:30LOON OP ZAND 3-STOKEIND 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 18Stand
20:00LOON OP ZAND 6-BOEMERANG 1Kunstgras
zaterdag 20 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 5Stand
10:00BOKT 1-LOON OP ZAND 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag (CB+Li+OB+R+WB) - 4e klasse - Afdeling 1Stand
10:30DE DONKELAAR 1-LOON OP ZAND 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 45Stand
12:30DE HOGE HEIDE 8-LOON OP ZAND 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 8Stand
13:00LOON OP ZAND 1-DE VIJFHUIZEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
13:00LOON OP ZAND 1-WERKENDAM 1Kunstgras
maandag 22 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 46Stand
09:00LOON OP ZAND 3-BOEMERANG 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 40Stand
09:30DE RAUWBRAKEN 1-LOON OP ZAND 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
10:00LOON OP ZAND 1-DE RAUWBRAKEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 31Stand
13:30CASH 1-LOON OP ZAND 10 - 6Roodzand Kunstgras
dinsdag 23 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 19Stand
10:00CHAAM 1-LOON OP ZAND 1Kunstgras
donderdag 25 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 7Stand
09:00TECO 1-LOON OP ZAND 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
09:30CASH 1-LOON OP ZAND 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 26 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
13:00ASMUNT 1-LOON OP ZAND 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 11Stand
18:30LOON OP ZAND 4-DE MATTENKLOPPERS 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 9Stand
18:30LOON OP ZAND 5-WAESBEECK 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 10Stand
18:30LOON OP ZAND 4-CHAAM 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 11Stand
18:30LOON OP ZAND 5-ALPHEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 50Stand
19:00OIRSCHOT 2-LOON OP ZAND 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 26Stand
19:00GILZE 2-LOON OP ZAND 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00BOEMERANG 1-LOON OP ZAND 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
19:00SLA RAAK OISTERWIJK 1-LOON OP ZAND 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 9Stand
19:00GOIRLE 2-LOON OP ZAND 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 18Stand
19:00RCW WAALWIJK 1-LOON OP ZAND 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 24Stand
19:30LOON OP ZAND 1-MADE 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 14Stand
19:30LOON OP ZAND 2-ACHTER DE BOGEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
20:00LOON OP ZAND 1-BERKEL-ENSCHOT 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
20:15TILBURG 2-LOON OP ZAND 33 - 1Gravel