Nieuws

12.500 euro aan subsidies voor TV LOZ

Op maandag 4 juni ontvingen we goed nieuws vanuit Rabobank De Langstraat. Onze lobby voor de verbouwing van ons paviljoen is zeer goed ontvangen. Met name de multidisciplinaire inzetbaarheid van ons paviljoen en de samenwerking die we hebben gezocht met omliggende instellingen, scholen en sportverenigingen werd door de commissie als een grote meerwaarde gezien. Er werd dan ook positief over onze aanvraag en toelichting geoordeeld. Wat resulteerde in een uiteindelijke toezegging van een bedrag van maar liefst 11.000 euro!! Een prachtige geste van het Rabobank Stimuleringsfonds, waarmee we onze ambities voor de toekomst kunnen verwezenlijken. In dat kader roepen we alle leden op tot actieve deelname aan de Rabobank Clubkascampagne, waarmee ook nog een aardige duit voor onze vereniging te verdienen valt. Hierover later dit jaar meer.

 

Tegelijkertijd met het goede nieuws van de Rabobank werd door de Gemeente een mooi bedrag van 1.500 euro overgemaakt vanuit de Jeugdsportsubsidie.

Maandag 4 juni 2018, wat een prachtige (financiële)  dag voor onze vereniging!    

 

Groet Alexander en Arno

« Terug

» Nieuws archief